03
mar

PLNOG: Powstaje niezależny Organ Doradczy ds. Telekomunikacji dla Ministerstwa Cyfryzacji.

Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska, będzie gościem honorowym konferencji telekomunikacyjnej PLNOG. Minister podczas panelu dyskusyjnego opowie o planach Ministerstwa względem rynku telekomunikacyjnego w naszym kraju. Podczas spotkania dyskutowana będzie również możliwość stworzenia niezależnego Organu Doradczego ds. Telekomunikacji dla Ministerstwa Cyfryzacji. Jego członkowie - doświadczeni eksperci i praktycy rynku telekomunikacyjnego -  mieliby wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem Ministerstwo Cyfryzacji.

Kolejna edycja PLNOG odbędzie się już za miesiąc w Warszawie. Podczas wiosennej odsłony tej największej, niezależnej konferencji gromadzącej reprezentantów polskiej branży telekomunikacyjnej pojawi się gość specjalny. Drugiego dnia konferencji odbędzie się panel dyskusyjny dotyczący współpracy z administracją publiczną. Razem z Minister Cyfryzacji Anną Streżyńską uczestnicy PLNOG-a zastanowią się, jaka przyszłość czeka branżę telekomunikacyjną w Polsce. Jednym z głównych celów dyskusji będzie zdefiniowanie najważniejszych celów i wyzwań dla ICT w kraju.

Eksperci telekomunikacyjni stworzą organ doradczy dla Ministerstwa Cyfryzacji

To jednak nie koniec. Podczas PLNOG-a ogłoszona i przedyskutowana zostanie inicjatywa stworzenia organu doradczego ds. Telekomunikacji przy Ministerstwie Cyfryzacji.

Sylwester Biernacki, Łukasz Bromirski, Piotr Jabłoński, Andrzej Karpiński, Marcin Kuczera, Marcin Mazurek, Michał Sajdak, Andrzej Targosz i Krzysztof Wilczyński to pierwsze osoby, które zgłosiły chęć wsparcia Ministerstwa poprzez swoją wiedzę i doświadczenie.

Organizator zaprasza ekspertów rynku telekomunikacyjnego zainteresowanych dołączeniem do tego grona na spotkanie z Minister Anna Streżyńską i przedstawicielami Ministerstwa. 

Już 7 marca podczas panelu dyskusyjnego pojawią się informacje dotyczące tego, jak przystąpić do organu doradczego dla Ministerstwa Cyfryzacji i jakie wyzwania to za sobą niesie.